PM Bariery to kolejna gałąź technologiczna firmy Prof-Met W. Kurmanek, która powstała w 1989 roku. Firma jest dziś jedną z wiodących na rynku w swojej branży. Na początku naszej drogi świadczyliśmy usługi związane z drobnymi naprawami oraz wykonawstwem opartym o powierzone materiały. Z czasem, wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oraz stawiając na rozwój firmy, głównym profilem naszej działalności zostało ślusarstwo (ogrodzenia, balustrady, hale, kontenery, pawilony) oraz obróbka strumieniowo-ścierna (piaskowanie, szkiełkowanie, wysokociśnieniowe czyszczenie).


Nasze wieloletnie doświadczenie, a także wciąż zmieniające się warunki i potrzeby naszych Klientów umożliwiły wyspecjalizowanie się –w produkcji, w wypożyczaniu oraz sprzedaży bram, tymczasowych balustrad okolicznościowych, ogrodzeń budowlanych i barier drogowych / chodnikowych. Dzięki temu, niezależnie od wielkości projektu zapewniamy:

- kompleksowe wsparcie techniczne – na każdym etapie zlecenia

- służymy fachową radą, zarówno w ofercie wynajmu jak i sprzedaży,

- dbamy także o bezpieczeństwo, dlatego wprowadzamy nowoczesne technologie i standardy do zastosowania w branży budowlanej i przemysłowej właśnie w zakresie bezpieczeństwa.

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby marka Prof-Met była synonimem profesjonalizmu, rzetelności oraz usług świadczonych na najwyższym poziomie.


Za cel obraliśmy sobie sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, a dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze także najwyższe standardy współpracy. Ilość i solidność realizacji jakie w tym czasie zostały przez nas wykonane, są najlepszą rekomendacją naszej Firmy. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.