Ø 48,3mm BARIERA DROGOWA / CHODNIKOWA K1 U-12a LAKIEROWANA

Chcesz poznać wycenę? Skontaktuj się z nami:

530-881-787, biuro@prof-met.pl

 

Długość całkowita: 1500mm 2000mm 2500mm
Wysokość nad podłożem: 1100mm 1100mm 1100mm
Średnica rury: 48,3mm 48,3mm 48,3mm
Grubość ścianki rury: 2mm 2mm 2mm

  


  

BARIERY POSIADAJĄ KRAJOWĄ OCENĘ TECHNICZNĄ,

WSZELKIE CERTYFIKATY I

ŚWIADECTWA JAKOŚCI

  

pdf(5).png  POBIERZ SPECYFIKACJĘ

   

Szerokość

Dane techniczne bariera drogowa / chodnikowa K1 U-12a

  •     długość: 1500mm/2000mm/2500mm
  •     wysokość nad podłożem: 1100mm
  •     średnica rury nośnej: Ø48,3mm
  •     średnica poprzeczki: Ø48,3mm
  •     grubość ścianki rury: 2mm
  •     zabezpieczenie: ocynk+lakierowanie proszkowe (wg palety RAL)
  •     sposób montażu: betonowanie w gruncie/ kołki montażoweUWAGA

Koszt transportu ustalany jest indywidualnie.

BARIERA DROGOWA K1 U-12a (bariera stalowa, bariera ochronna, bariera komunikacyjna, bariera miejska, bariera drogowa, bariera chodnikowa), której celem jest ochrona pieszych, rowerzystów a także innych uczestników ruchu drogowego. Ogrodzenia takie mogą być wykorzystywane również przed budynkami np. szkołami, przedszkolami, urzędami.


Bariery chodnikowe stosowane są dla ochrony ciągów pieszych – chodników, deptaków czy promenad. Doskonale zdają egzamin w sytuacjach szczególnego zagrożenia dla pieszego, w miejscach w których chodnik ulega zwężeniu, na wysepkach przystanków autobusowych i tramwajowych oraz przy ciągach pieszych biegnących równolegle do tras tranzytowych. Bariery drogowe montowane są najczęściej w celu rozgraniczenia przestrzeni, jaka przeznaczona jest dla ruchu pieszych, a także odgradzania tras rowerowych od ruchliwych ulic. Obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań na obszarach zurbanizowanych są bariery u-12a. Wykorzystuje się je głównie dla uniemożliwienia przekraczania jezdni w niedozwolonych miejscach, ochrony i oddzielenia pieszych od ruchliwej drogi oraz ukierunkowania ich ruchu.

Oferujemy szeroki wybór barierek komunikacyjnych, które odpowiadają wszystkim wymaganiom klientów. Zapewniamy bariery dopasowane do indywidualnych potrzeb - zarówno pod względem wymiarowym, jak i kolorystycznym. Lakierujemy je metodą proszkową na dowolnie wybrany przez klienta kolor, dostępny w palecie kolorów RAL. Znajdujące się w naszym asortymencie bariery ochronne mają trzy długości do wyboru: 1500 mm, 2000 mm i 2500 mm, a ich wysokość nad podłożem wynosi 1100 mm. Bariera komunikacyjna jest niezwykle łatwa w montażu - w zależności od potrzeb można wbetonować ją bezpośrednio do gruntu lub przymocować do podłoża za pomocą kołków montażowych.

Produkowane przez nas bariery miejskie wyróżniają się wysoką trwałością - wykonane są z rury stalowej, która poddawana jest cynkowaniu ogniowemu, wykonywanemu według wymaganych norm - PN-EN 10305 lub PN-EN ISO 1461, co zapewnia skuteczną ochronę antykorozyjną i zabezpiecza przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych. Bariery drogowe produkujemy wyłącznie zgodnie z normami panującymi zarówno na polskim, jak i na europejskim rynku, dzięki czemu posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz świadectwa jakości.

Brak recenzji użytkowników.