PRZĘSŁO BUDOWLANE AŻUROWE 3000X2000MM - WYNAJEM

Chcesz poznać wycenę? Skontaktuj się z nami:

530-881-787, biuro@prof-met.pl

Szerokość przęsła: 3000mm
Wysokość przęsła: 2000mm
Wymiar oczka: 120x220mm
Rura pionowa: Ø38x1mm
Rura pozioma: Ø25x1mm
Drut siatki: Ø3mm
Waga: 10kg

      

Dane techniczne:

  • Szerokość przęsła- 3000mm
  • Wysokość przęsła- 2000mm
  • Wymiar oczka- 120x220mm
  • Rura pionowa Ø38x1mm
  • Rura pozioma Ø25x1mm
  • Drut siatki Ø3mm
  • Zabezpieczenie-ocynk
  • Waga 10kg


UWAGA

Koszt transportu ustalany jest indywidualnie.

Proponowany przez nas wynajem ogrodzenia ażurowego jest ekonomiczny i niezawodny - pozwala na szybkie i sprawne ogrodzenie placu budowy czy terenu festiwalowego. Koszt wynajmu za 1mb to 3,00 zł netto za 1 miesiąc, który jest minimalnym okresem rozliczeniowym, do tego doliczyć należy także wpłatę kaucji.

Jeżeli do swoich projektów potrzebujesz lekkiej i wytrzymałej konstrukcji, która jednocześnie zapewnia dobrą widoczność i odporność na negatywne działanie warunków atmosferycznych oraz siłę tłumu, wybierz ogrodzenie ażurowe. Wykonane jest ono wyłącznie z najwyższej jakości materiałów i poddawane cynkowaniu ogniowemu, odpowiadającemu normom PN-EN 10305 lub P N-EN ISO 1461. Takie zabezpieczenie pozwala na skuteczną ochronę ogrodzenia ażurowego przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych – opadów, niskich i wysokich temperatur czy promieniowaniem UV, zabezpieczając je jednocześnie przed korozją. Istotne znaczenie mają również odpowiednio dobrane parametry zgrzewania, które gwarantują wysoką trwałość.

Wynajmowane przez nas ogrodzenia ażurowe wyróżnia solidność i bezpieczeństwo. Najczęściej stosuje się je przy placach budowy, remontach chodników czy ciągów pieszych, a także w magazynach i hurtowniach oraz innych przestrzeniach przemysłowych. Ogrodzenie ażurowe doskonale sprawdzą się również przy zabezpieczaniu różnego rodzaju wydarzeń plenerowych i masowych, takich jak: koncerty i festiwale muzyczne, maratony oraz inne imprezy sportowe, podczas których skutecznie ogranicza dostęp osobom nieuprawnionym.

Szerokość pojedynczego przęsła wynosi 3000 mm, a wysokość 2000 mm. Przęsła te, wewnątrz wypełnione są siatką z oczkami o wymiarach 120 x 220 mm. Lekka konstrukcja, która także charakteryzuje ogrodzenie ażurowe, zapewnia dużą mobilność oraz ekonomiczne składowanie, jak również niezwykle łatwy i bezproblemowy montaż, demontaż i transport. Wszystko to sprawia, że odgrodzenie i zabezpieczenie wybranej przestrzenni przebiega bardzo szybko i sprawnie.

Brak recenzji użytkowników.